1 350 ₴
Ущільнювальна гідроізоляція "Hidrostop HL 110" складається з різних компонентів, таких як спеціальний цемент, кварцовий пісок і активні хімічні добавки, які проникають у структуру основного матеріалу. Цей продукт представляє собою порошок сірого кольору, який потребує додавання води для утворення рідкої маси. Гідроізоляцію "Hidrostop HL 110" можна наносити як на нові, так і на старі структурно непошкоджені поверхні.
Пенетрон - це технологія проникаючої гідроізоляції, спеціально розроблена для захисту бетонних об'єктів від вологи. Вона може застосовуватись як зверху, так і знизу, а також при дії тиску води з будь-якого боку. Наноситься вона за допомогою пензля або механічного розпилення.
Через броунівський рух, осмотичний тиск та силу поверхневого натяжіння активні складові матеріалу проникають у глибину бетону. Там вони взаємодіють з цементною структурою, утворюючи водонерозчинні кристали, які заповнюють пори, капіляри та мікротріщини. Це призводить до зміни структури бетону, зробивши його водонепроникним навіть при високому гідростатичному тиску, при цьому зберігаючи здатність "дихати".
Фізико – хімічні властивості:
Зовнішній вигляд: порошок
Колір: сірий
Запах: характерний
pH: 12-13
Щільність: 1,25 г/см3
Параметр | Результат зразка | Еталонний результат (чистий бетон) |
Водонепроникний | ||
Глибина водопоглинання при тиску води 500 кПа 72 год. |
1,5 мм | 90 мм |
Особливості:
Відмінна гідроізоляція
Проникає в структуру і реагує з вільним вапном
процес кристалізації триває у вологому середовищі
Підготовка та покриття:
Підготовка поверхні - це найвідповідальніша операція, і хоча це найбільш трудомістка робота, важливо, щоб вона була виконана акуратно і ретельно. Герметизуюча гідроізоляція «Hidrostop HL 110» ефективна тільки в тих випадках, коли капілярна система цегляної кладки, бетону або розчину є достатньою абсорбуючою здатністю, щоб дозволити кристалічним хімічним речовинам проникнути. Усі поверхні повинні бути чистими та очищеними від фарби, масла, жиру, частинок пилу, мастила для опалубки, зміцнювачів поверхні та інших речовин. Підготовку поверхні найкраще проводити водяним струменем під високим тиском, піскоструминною обробкою або механічним очищенням поверхні. Струмінь води має перевагу, якщо досягається повне просочування конструкції водою, але якщо немає можливості створити ефективний дренажний процес, то його використовувати не можна. Великі тріщини та інші дефекти поверхні ремонтують розчином, приготовленим з піщано-цементного складу у співвідношенні 3:1, до якого додається продукт «SUPER» від компанії «Vincents Polyline». Підготовлену поверхню обробляють ущільнювальної гідроізоляцією «Hidrostop HL 110» через 24 години, але дуже великі відремонтовані поверхні витримують не менше 3 діб до нанесення ущільнювальної гідроізоляції «Hidrostop HL 110».
Деформаційні шви - рекомендується перед обробкою ущільнювальною гідроізоляцією «Hidrostop HL 110» зробити деформаційні шви між нижньою кромкою стіни та плитою перекриття. Шви створюють за допомогою водостійких розчинів. Стрічкові шви є кращими ніж трикутни шви. Якщо створити такі шви між стіною і підлогою практично неможливо, то в бетонній плиті перекриття зробіть виїмку якомога ближче до стіни, а потім обробіть ущільнювальною гідроізоляцією «Hidrostop HL 110», дозволяючи гідроізоляції затікати в шов надрізу. Особливо слід підкреслити, що ущільнювальна гідроізоляція «Hidrostop HL 110» краще працює на повністю зволожених поверхнях. Тільки так можна досягти максимального проникнення в структуру. Висохлі поверхні необхідно змочити чистою водою, принаймні за кілька годин до обробки ущільнювальною гідроізоляцією «Hidrostop HL 110», а від випаровування вологи захистити регулярним обприскуванням водою. Важливо підготувати не більше матеріалу, ніж можна нанести на поверхню за 30 хвилин при температурі навколишнього середовища +20 °C. Рекомендоване співвідношення суміші приблизно 2,5-3 частини гідроізоляційного порошку «Hidrostop HL 110» на одну частину води, якщо рахувати в об’ємних частинах. У ємність відповідного об’єму з вільною верхньою поверхнею налийте воду і поступово додайте у воду порошок за допомогою низькошвидкісного електричного міксера. Перемішуйте до отримання однорідної суміші без грудочок.
Використання:
Проблеми, що виникають при захисті підземних споруд від впливу води, дуже численні і дуже різноманітні, тому вирішити їх усі простою інструкцією неможливо. Якщо у вас виникли сумніви, зв'яжіться з нашими технічними консультантами. Але, як правило, проблему мокрої стіни вирішить подвійна обробка ущільнювальною гідроізоляцією «Hidrostop HL 110», яка проводиться по всій площині поверхні, що забезпечить повну, якісну гідроізоляцію та безпечний захисний шар від подальшого проникнення води в конструкцію. Другий шар наноситься під прямим кутом до першого, щоб забезпечити повне покриття. Це можна робити коли перший шар стане трохи сухішим, не липким. У будь-якому випадку другий шар наносять не пізніше 24 годин після першої обробки. В особливо спекотних і сухих умовах розпиліть перший шар водою перед нанесенням другого. Після обробки поверхні не рекомендується свердлити отвори під арматуру, оскільки це може призвести до протікання води. Якщо склад наноситься пензлем, з використанням кисті середньої жорсткості з коротким ворсом, то другий шар повинен забезпечувати щільну, вирівняну структуру поверхні. Для дуже великих поверхонь «Hidrostop HL 110» наноситься механічно за допомогою спеціального розпилювача, що є економічною та швидкою роботою.
Кладка, уражена солями грунта. Хоча дуже важливо, щоб кристалічні солі грунта, які з'являються на поверхнях конструкцій, були ретельно очищений перед розробкою ущільнювального шару «Hidrostop HL 110» можливо, що проникність ущільнювальної гідроізоляції може бути порушена, якщо кількість солей в грунті значна. Тому, якщо є підозри на якість ґрунтових солей, кладку необхідно попередньо обробити протисоляною рідиною.
Вентиляція та догляд за поверхнями. Хімічні засоби для сушіння або видалення накипу не слід використовувати відразу після обробки «Hidrostop HL 110», оскільки вони можуть зупинити всі водонепроникні системи експлуатації – вологість бажана протягом принаймні перших трьох днів, після чого можна використовувати осушувачі для контролю конденсації. Ми рекомендуємо найкращу з можливих вентиляції, інакше на поверхні можуть утворитися невеликі краплі конденсату. Дуже рівномірне затвердіння і водостійкість можна досягти, якщо гідроізоляції «Hidrostop HL 110», не дати швидко висихати. Захищайте покриття від надзвичайно швидкого випаровування в умовах спеки або вітру. Однак, якщо таких умов не уникнути, регулярно зволожуйте поверхню шляхом розпилення воді.
Внутрішні та зовнішні штукатурні роботи. На гідроізоляцію «Hidrostop HL 110» можна нанести системи ремонту або вирівнювання штукатурки шляхом попереднього формування прошарку для поліпшення зчеплення. Розведіть продукт «SUPER» навпіл чистою водою і обробіть гідроізоляційну поверхню, та не чекаючи щоб ґрунтована поверхня стала сухою, але поки вона ще липка, обробіть штукатурку як зазвичай. Якщо це необхідно формування штукатурки з цементного розчину для зовнішніх робіт, рекомендується використовувати проміжний шар з двох частин піску, одну частину цементу змішати з продуктом «SUPER» і сумішшю води в пропорції 1:1. Нанесіть прослойку на гідроізоляцію до повного висихання штукатурки.
Декоративне оздоблення. Перш ніж встановити постійне декоративне оздоблення, має пройти щонайменше 6 місяців. До цього часу можна рекомендувати лише дихаючу проникну емульсійну фарбу.
Час висихання:
Відкритий робочий час (20°C): 30 хвилин.
Час висихання між шарами (20°C): 24-72 години.
Повне висихання продукту (20°C): 5 діб.
Витрата:
Пензлем - від 1 до 1,5 кг/м2 на шар
Кельмою - від 2 до 2,5 кг/м2 на шар
Розпилення - 1,5 кг/м2 на шар.
Догляд та експлуатація:
На гідроізоляцію «Hidrostop HL 110» можна нанести системи ремонту або вирівнювання штукатурки шляхом попереднього формування прошарку для поліпшення зчеплення. Розведіть продукт «SUPER» навпіл чистою водою і обробіть гідроізоляційну поверхню, та не чекаючи щоб ґрунтована поверхня стала сухою, але поки вона ще липка, обробіть штукатурку як зазвичай. Якщо це необхідно формування штукатурки з цементного розчину для зовнішніх робіт, рекомендується використовувати проміжний шар з двох частин піску, одну частину цементу змішати з продуктом «SUPER» і сумішшю води в пропорції 1:1. Нанесіть прослойку на гідроізоляцію до повного висихання штукатурки.
Перш ніж встановити постійне декоративне оздоблення, має пройти щонайменше 6 місяців. До цього часу можна рекомендувати лише дихаючу проникну емульсійну фарбу.
Зберігання:
Зберігати в закритій тарі при температурі від +5 до +30°С. Берегти від замерзання. Термін придатності 1 рік з дати виготовлення
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Vincents Polyline |
Кількість компонентів | Однокомпонентна |
Консистенція | Рідка |
Призначення матеріалу | Для стін, Для цоколів, Для фасадів, Для підвалів, Для басейнів, Для балконів, Для підлог |
Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
Тип використання | Універсальний |
Тип поверхні | Бетон |
Упаковка | Відро |
Фасовка матеріалу (кг) | 5 |
Колір | Сірий |