
999 ₴
Показать оптовые ценыАлкідно-уретановий паркетний лак.
Блиск:
Напівматовий
Паркетний лак призначений для захисно-декоративної обробки паркетних і дерев'яних підлог і інших виробів з деревини, що експлуатуються усередині приміщень.
Паркет, дерев'яні підлоги і поверхні, вироби з деревини, ДВП, ДСП.
,Нефарбована поверхня: дерев'яну поверхню поциклювати, відшліфовувати дрібнозернистим наждачним папером, очистити від бруду і деревної пилу. Раніше пофарбована поверхня: залишки мастики і фарбу, що відшаровується, видалити скребком або змивкою. Поверхню ретельно вимити і висушити. Перед нанесенням на поверхні з дерева, ДВП і ДСП рекомендується нанести ґрунтувальний шар лаком, розведеним на 20% уайт-спіритом.
Лак перемішати перед застосуванням. За необхідності додати до 10% уайт-спіриту. Температура поверхні, лаку і повітря повинна бути не нижче +5°C і не вище +35 °С, відносна вологість повітря менше 80%. Вологість деревини - не більше 20%. Дляутворення міцного захисного покриття лак наносити в 2-3 шари. При нанесенні на деревину після висихання першого шару поверхню необхідно злегка відшліфувати дрібнозернистим наждачним папером, видалити деревний пил. Кожний наступний шар наносити після повного висихання попереднього.
Уникати застосування мийних засобів і сильного очищення свіжолакованої поверхні, тому що покриття набуває своїй остаточній твердості й стійкості протягом одного місяця після фарбування. За необхідності для очищення покриття в даний період можна застосувати легке очищення вологою м'якою тканиною. Приблизно через місяць після лакування готове покриття можна очищати нейтральними (рН 6-8) мийними засобами за допомогою м'якої тканини або губки. Після очищення поверхні необхідно ретельно вимити чистою водою й висушити.
Наноситься пензлем, валиком або розпилювачем. Для розпилення під високим тиском застосовувати сопло 0,009" - 0,013" (0,230 - 0,330 мм).
Після закінчення робіт інструменти очистити уайт-спіритом, а потім теплою водою з мийним засобом.
Розчин алкідно-уретанової смоли, уайт-спірит, функціональні добавки.
Містить уайт-спірит. Пожежонебезпечний і токсичний. Берегти від вогню! Шкідливо, при проковтуванні може викликати пошкодження легенів. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Уникати вдихання парів розчинника. Уникати попадання на шкіру. Працювати в респіраторі, в добре провітрюваному приміщенні. В випадку проковтування лаку не викликати блювоту, негайно звернутися до лікаря, пред'явити упаковку або етикетку лаку.
Не виливати у каналізацію, водойми і на ґрунт. Суху порожню тару утилізувати як побутові відходи. Рідкі залишки передати на місце збору шкідливих відходів.
0,8 кг - 2,5 кг